Hakkımızda

  •  27.12.2018
  •  

Ecem Group 1997 yılında tıbbi ve aromatik bitki uzmanı Ayhan Ercan tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Grubun bünyesinde Ecem Naturel Kozmetik Kişisel Bakım Ve Sağlık Ürünleri, Efe Doğal Ürünler San. Ve Tic.Ltd.Şti. , Eren Internatıonal Dış Tic.Ltd.Şti. bulunmaktadır.

Ecem Naturel Kozmetik Kişisel Bakım ve Sağlık Ürünleri kuruluş amacı; kişisel bakım ve kozmetik sektöründe insan ve çevre sağlığına değer veren; kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren bir güç olmaktır.Uzman kadrosu ile hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Efe Doğal Ürünler San. Ve Tic.Ltd.Şti. bir Ayhan Ercan markası olan BIOSTORE Sağlıklı Yaşam Merkezlerinin perakende satışa yönelik faaliyetlerini yönetmektedir. Ayrıca grubun bünyesinde üretilen gıda, aktariye, organik ve yöresel ürünlerin ülkemizde bulunan aktar ve baharatçı dükkanlarına, organik mağazalara, kişisel bakım marketleri gibi perakende satış noktalarına satış ve hizmet işlerini yürütmektedir.Bünyesinde bir çok üst düzey ve kaliteli markanın distribütörlüğünü bulundurmaktadır.

Eren Internatıonal Dış Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında Ecem Group bünyesine katılmış olup grubun organik kozmetik ürünler ithalatı, organik süpergıdalar ithalatı, BIOSTORE mağazalarında satılmakta olan grubun bünyesindeki tüm gıda amaçlı kullanılan ürünlerin üretimini yapmaktadır. Ayrıca bünyesinde birçok değerli, uluslararası markanın distribütörlüğünü bulundurmaktadır.