Ürün Detay

Biofood Supernergie Super Gida Karışımı (Kakao tadında) 210 g

5,0 (0 Yorum)

Marka
Ürün Kodu : 8690448000308
129,00 TL


Aynı Gün Kargo

Saat 15:00’e kadar verilen siparişler, aynı gün kargoya verilir.

Hafta Sonu verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilir.

 Listeme Ekle  Karşılaştır


Biofood Supernergie Super Gida Karışımı (Kakao tadında) 210 g

Biofood ürünleri mevsiminde toplanmış ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajlarda sunulmaktadır.Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz.

İçindekiler : Maca Kökü (Lepidium Meyemi), Keçiboynuzu ( Ceratonia Siliqua), Demirdikeni (Tribulus terrestris), Kakao %7 , Ginkgo yaprağı (Ginkgo Biloba), Poten Kore Ginsengi (Panaz Ginseng), Zecefil, Biberiye, Mate Yaprağı, Liyofilize Arı Sütü.

KULLANIM TAVSİYESİ : Herhangi bir doğal içeçek , su, maden suyu, çorba gibi içeçeklerin içerisine ihtiyacınıza göre değişse de genellikle 1 ölçek ilave edilerek karıştırılarak kullanılabilir. Kutu içerisindeki ölçek boğuma kadar doldurulmalıdır. Ölçek yaklaşık 7 g ürün almaktadır. Ürünü tüketmeden önce iyice karıştırmanız önerilir.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için  info@supergida.com mail adresimize yazabilir, 0850 969 77 87 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 İlgili yönetmelik gereği bitkisel destek ürünler ile ilgili rahatsızlık adı ve faydaları belirtilerek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.