Ürün Detay

AYHAN ERCAN Süper Gıda Kale Powder, 150 g

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : 8697785605777
40,00 TL


Aynı Gün Kargo
Yeni Ürün

Saat 15:00’e kadar verilen siparişler, aynı gün kargoya verilir.

Hafta Sonu verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilir.

 Listeme Ekle  Karşılaştır


Süper Gıda Kale Powder, 150 g

Ayhan Ercan Superfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajlarda sunulmaktadır.Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.güneş ışığından koruyunuz.

İÇİNDEKİLER: Kale (Brassica oleracea toprak üstü kısmı)

Kullanımı: yetişkinlerde gunluk miktar 70 gram olmalıdır. Kurutulmuş, oğutulmuş kale yetişkinlerde 2-3 tatlı kaşığı kullanılabilir. 3 yaş ustu cocuklarda tepeleme dolu 1 cay kaşığı, 7 yaş ustu cocuklarda silme 1 tatlı kaşığı, 12 yaş ustu cocuklarda tepeleme 1 tatlı kaşığı, 15 yaş ustu cocuklarda yetişkin dozu kullanabilirsiniz.Herhangi bir smoothie iceceğine, yoğurt gibi gıdalara İlave edilerek tuketilebilir. Evde yapmış olduğunuz corbalara ilave ederek tuketebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için  info@supergida.com mail adresimize yazabilir, 0850 969 77 87 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İlgili yönetmelik gereği bitkisel destek ürünler ile ilgili rahatsızlık adı ve faydaları belirtilerek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.